11. 2. 2016

Holiday memories with random photos


Krásný den :)

I když už jsme doma víc než měsíc, na tu vlezlou zimu si člověk jen tak rychle nezvykne.
Uvažovala jsem nad tím, proč jsou lidé na Floridě a Bahamách mnohem více usměvaví, než u nás. Říkala jsem si, jestli to není tím slunečním svitem a teplem, když je vlastně léto dá se říct po celý rok. To sluníčko, šumění moře a tyrkysová voda musí zvednout náladu prostě každému !
Hned jak jsme přijeli domů, začali jsme plánovat další cestu. Taky to tak máte ? Hrozně ráda plánuju, kam zase pojedeme nebo poletíme. Člověk se má pořád na co těšit. Rozhodli jsme se, že začátkem léta, tedy hned na vysvědčení, poletíme na Lanzarote ( Kanárské ostrovy) i s Julinkou ( zvolila jsem hotel s Aquaparkem, stačilo Julince ukázat fotky a radostí se mohla zbláznit :) a potom koncem léta okružní jízdu s manželem po Itálii. Minulý rok jsme byli v Toskánsku a moc jsme si to užili. Jelikož neradi jezdíme na stejná místa, naopak objevujeme nová, tentokrát se vydáme do Říma a potom trajektem na ostrov Elba nebo Sardinie. Už se nemůžu dočkat :)

Tento článek je takové menší ohlédnutí za naší dovolenou na Floridě a Bahamách. Přidávám i pár outfitů, které jsme nafotili. Je to takový "mišmaš".  Julinka už dokonce  zvládá jednoduché rozhovory v angličtině, v ZOO se jí paní zeptala, jakou barvu kelímků chce na krmení pro zvířátka, tak Juli odpověděla a pěkně řekla jaké barvy chce, z čehož jsem měla velkou radost, jelikož angličtina je v dnešní době velmi důležitá a čím dřív se jí dítě naučí používat, tím lépe. Jako další plus vidím to, že už od 5 let bez problémů plave, potápí se , skáče do vody, prostě vodu miluje, a já vím, že je to díky tomu, jak dlouhou dobu každý rok u vody trávíme.

Chystáme se na nákupy

Julinčina nová zebří kabelka


.....A moje stará kabelka :D

 Na Bahamách jsme si to parádně užili. S jistotou mohu říct, že takové pláže jsem nikde neviděla. Jen škoda, že je zde tak draho. Na dovolenou fajn, ale být tady delší dobu, tak nevím :D

Pláž v Clifton Heritage park

Plavky, které jsem si zamilovala.

Plavky, které si zamilovala Juli :)


Tyhle západy slunce jsme sledovali každý den z apartmánu. Neuvěřitelná nádhera !

Obag jsem využila opravdu hodně. K námořnickému outfitu se mi bezvadně hodila :)


Přehoz: Papaya, Top: Papaya, Kalhoty: Tally weijl, Sandále: Deichmann, kabelka Obag


Poslední dny se docela ochladilo. Zima na Floridě znamená cca 18 stupňů :)

Svetr: GATE, Kalhoty: Tally weijl, Slip-on: Vietnamci, Košile: Reserved, Kabelka ObagMé nejoblíbenější slip-onNáš poslední výlet byl tradičně do Shell Factory and Nature park, je to taková menší ZOO, kde se ale procházíte přímo mezi zvířátky, která jsou ochočená. Tenhle papoušek byl neskutečně roztomilý :)

PS: Jelikož jsem obdržela pár dotazů, zda-li by nebylo možné udělat nějaký článek o cestování - jak a kde na levné letenky či pobyty, jak to děláme my atd....Rozhodla jsme se takový člíánek připravit na příště :)
Část už mám hotovou, snad se Vám tedy bude líbit !

Krásný den,
Magdalene

6 komentářů:

 1. krásné cestovatelky :)
  krásné fotky z dovolené :)
  mám radši poznávací zájezdy než se válet týden u moře, vydržím max. 2 dny se opalovat na lehátku u moře.

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi krásne fotky. Máš super blog. Nechcela by si vzájomne sa sledovať ? Ak áno daj mi vedieť.http://andreanalens.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Tobě to tolik sluší! A Julince taky, jste kočky obě dvě:-) Už se těším na fotky z Kanárských ostrovů i z Itálie ♥
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Beautiful photos. I like your blog.

  Sweet greetings,MilaLanusa

  http://milalanusa.blogspot.de/

  OdpovědětVymazat
 5. Krasne fotky,krasne holky! :) odkud je prosim ta ruzovo bila kosile? :)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za jakékoli komentáře či připomínky :)